Nebula Cafe Restaurant

Hakkımızda

Hikayemiz

Hikayemiz

Birbirinden lezzetli deniz ürünleri, mezeleri, alternatif menüleri, doyumsuz pasta ve huzurlu ortamıyla Nebula Cafe Restaurant huzur keyfini eksiksiz yaşatıyor. İstanbul’un en güzel Noktalarından biri olan Tarihi Beyazıt Hamamı‘nın yanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Misafirlerini ağırlayan Nebula Cafe, şehrin kalbinde huzurlu ve keyifli bir atmosfer sunarak, lezzetli tatları denemek isteyenleri kendine çekiyor. Cafe ve restoran konseptlerini  başarıyla bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Dünya mutfağından seçilmiş lezzetleri özgün tatlarla birleştiren Nebula Cafe, özenle hazırlanan menüsü, profesyonel hizmet anlayışı, cazip fiyat alternatifleri, sıcak atmosferi ve tarihi konsepti ile müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyor.

Lezzetli tatların yanı sıra geniş içecek menüsü ilesizlere hem sıcak hemde soğuk olmak üzere en güzel içecek lezzetlerini sunuyoruz.

Sunduğumuz özel menü ve tatlar sayesinde sektörde öne çıkıyor, misafirlerimize kaliteli bir deneyim sunuyoruz. Güvenilirliğimiz, özgünlüğümüz ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışımızla kafe deneyimini bir üst seviyeye taşıyoruz.

"İstanbul'un tam ortasında ve enfes lezzetlerin buluşma noktası."

Mevsimsel içeriklerle özenle hazırlanan ikramlarımız, hem global yeme-içme trendlerine hem de misafirlerimizin geri bildirimlerine dayanarak sürekli olarak gelişiyor.

Misafirlerinin özel anlarına ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyan Nebula Cafe, grup organizasyonları, kutlamalar ve şirket yemekleri gibi özel etkinlikler için planlanmış bir kat ile her zaman hizmetinizde. İşletme, özel zamanlarınızı unutulmaz kılmak için özveriyle çalışan bir ekip ve sıcak bir ortamla yönetiliyor.

Rezervasyon Yaptır

Özelgünlerinizde unutulmaz deneyimler yaratmaya devam ediyor. Özgün mekanların leziz ikramlarla buluştuğu etkinliklerimiz, genç ve dinamik ekibimizle hayat buluyor.